Co przygotowałem w SmartSMS PL 1.1?

Posted by on Sty 12, 2010 in Uncategorized

Minął prawie tydzień, odkąd SmartSMS PL znajduje się w AppStore. W międzyczasie napisało o programie wiele różnych portali i blogów, zrobił się mały hype. Niestety, za zainteresowaniem nie poszedł wzrost sprzedaży, a to jedna z dwóch rzeczy, na której zależy developerom (pierwszą jest satysfakcjonujące rozwiązanie problemu, z którym borykają się potencjalni klienci). Jednak, dzięki komentarzom osób obserwujących program, wiem, czego brakuje – wszystko to opisałem w poprzednim wpisie. W dzisiejszym za to chcę się podzielić tym, co już zrobiłem.

Zatem:

 1. Program ma zmieniony interfejs na bardziej czytelny i funkcjonalny.
 2. Od momentu uruchomienia można edytować wiadomość.
 3. Już nie trzeba „poprawiać” wiadomości przed wysyłką. Wystarczy napisać treść, nacisnąć „Wyślij” i już gotowy tekst, z ewentualnymi optymalizacjami, będzie skopiowany do schowka, a następnie odpali się applet do wysyłania smsów.
 4. Zaimplementowałem nowy sposób informowania o ilości znaków i wiadomości. Ma on postać: całkowita ilość znaków (ilość wiadomości przed optymalizacją:ilość wiadomości po optymalizacji).
 5. Nawiązałem współpracę z Mieszkiem Sytym – artystą, grafikiem i fotografem. Mieszko przygotuje ikonkę dla programu.
 6. Program na pewno będzie tańszy (choć pewnie pisanie o tym teraz to strzał w stopę ;-).

Jeżeli jeszcze macie jakieś sugestie czy pomysły do uwzględnienia w wersji 1.1 – piszcie śmiało w komentarzach. Chcę stworzyć narzędzie, które pomoże Wam zaoszczędzić i lepiej wykorzystywać potencjał iPhone’a.

2 Comments

 1. Marek
  18 stycznia, 2010

  AppStore wrzeszczy że wersja softu musi być 3.1.2.. Nie można by tak żeby działało już od 3.0 ? :) Pozdrownienia z Oświęcimia! Marek

 2. Paweł Kata
  18 stycznia, 2010

  Marku, kurczę ciężko będzie, bo Apple wymaga testowania aplikacji przed wypuszczeniem, a ja sam mam 3.1.2, ale spróbuję coś wykombinować przy wydaniu 1.2.