SmartSMS PL 1.1 zgłoszony do AppStore

Posted by on Sty 14, 2010 in Uncategorized

Spieszę donieść, że właśnie wrzuciłem do AppStore najnowszą edycję programu SmartSMS PL. W wersji 1.1 znajduje się dużo nowości:

 1. Zupełnie od nowa zaprojektowany interfejs programu oraz ikonka. Teraz program lepiej wykorzystuje powierzchnię użytkową ekranu, a obsługa wymaga mniejszej ilości naciśnięć.
 2. SmartSMS PL już w momencie włączenia ma wyświetloną klawiaturę i migający kursor – od samego początku jest gotów do pisania wiadomości.
 3. Program zapamiętuje ustawienia optymalizacji – jeżeli nie jesteś fanem maksymalnego skracania wiadomości, wystarczy że ustawisz to raz, a program będzie o tym pamiętał.
 4. Naciśnięcie zaledwie jednego przycisku powoduje usunięcie z treści polskich znaków diakrytycznych, wprowadzenie opcjonalnych optymalizacji tekstu i otwarcie natywnej aplikacji do wysyłania wiadomości.
 5. Na koniec coś, z czego wszyscy będą zadowoleni (mam nadzieję, że ja również ;-): program ma nową, niższą cenę.

Tyle zmian w najnowszej odsłonie SmartSMS PL. Program jest już u Apple i kwestią dwóch-trzech dni jest jego udostępnienie w sklepie – gorąco zachęcam do zakupu.

Link do SmartSMS PL w AppStore

Pragnę jeszcze wspomnieć, że ikonkę do programu zaprojektował i wykonał Mieszko Syty. Jeżeli szukasz dobrego grafika, który za rozsądne pieniądze zaprojektuje ikonę dla Twojej aplikacji, śmiało uderzaj do Mieszka.

4 Comments

 1. MACiek
  14 stycznia, 2010

  … program ma nową, niższą cenę …. tzn. jaką ?

 2. Paweł Kata
  14 stycznia, 2010

  Tzn. jak ukaże się update, program będzie przez kilka dni w promocji 0.79 euro.

 3. MACiek
  14 stycznia, 2010

  Cena już nowa 0.99$ ale wersja nadal 1,0 http://itunes.apple.com/us/app/smartsms-pl/id348552985?mt=8
  Jak tylko pojawi się nowa wersja, kupuję :)

 4. Paweł Kata
  14 stycznia, 2010

  Niestety, app ciągle ma status Waiting for review. Dam znać, jak zmieni się status.