SmartSMS PL v1.2

Posted by on Kwi 11, 2010 in Uncategorized
SmartSMS PL v1.2

SmartSMS PL v1.2

Długo się nie odzywałem, ale był to okres, w którym developing aplikacji na iPhone’a zszedł z powodów osobistych na dalszy plan.

Trudny okres za mną, dlatego w międzyczasie przygotowałem i już wrzuciłem do AppStore najnowszą wersję SmartSMS PL.

Wersja 1.2 przynosi ze sobą jedno znaczące udogodnienie: od teraz będzie można tworzyć wiadomości tekstowe w trybie poziomym, dzięki czemu obsługa programu powinna być o wiele łatwiejsza i wygodniejsza. Poza tym, program skompilowałem tak, by działał już na sofcie 3.0. Dzięki temu będę mógł z nim dotrzeć do szerszej grupy odbiorców, którym nie zależy na tym, by oprogramowanie telefonu było jak najnowsze.

W przeciągu tygodnia powinienem jeszcze wrzucić wersję LITE, która – mam nadzieję – nakręci sprzedaż wersji z pełną funkcjonalnością.

Jeżeli chodzi o dalsze losy programu, to iPhone OS 4.0 ma podobno zezwolić na wysyłanie wiadomości tekstowych z poziomu programu, dzięki czemu jego obsługa powinna był jeszcze wygodniejsza.

P.S. Program zgłosiłem do weryfikacji dziś o 11:35. Ciekawe ile czasu potrwa akceptacja…

2 Comments

  1. 7991521
    11 kwietnia, 2010

    byś na androida też skrobnął, bo te polskie literki są wkurzające na moim htc…

  2. Paweł Kata
    11 kwietnia, 2010

    @7991521: z chęcią bym skrobnął, ale niestety nie mam słuchawki do testów i pojęcia nie mam, jak funkcjonuje wrzucanie takich aplikacji do androidowego sklepu.